סל
0
X
התחבר
  התחבר
X
שכחתי סיסמה
X
נא למלא כתובת מייל
X
פרטים אישיים
מייל
כתובת
שנה סיסמה
X

× איך מזמינים כדאי לדעת אנחנו כאן בשבילך ראיתי קניתי צור קשר
 Zoly במכס
כל אדם בישראל ראשי להזמין מוצרים מחו"ל ובעצם לייבא באופן אישי ופרטי וכך לחסוך עד אלפי שקלים בשנה . מחירי המוצרים בחו"ל זולים ב 30%-90% אחוז ביחס לעלויות המוצרים בארץ. על פי החוק הזמנה בין 75ִִ$-500$ פטור מתשלום מכס בלבד, וחייב בתשלום מע"מ ומס קניה אם חל. מהיום לקוחות Zoly יכולים ליהנות משירות זולי במכס לשלם מראש מגן מכס כ - 15% משווי העסקה ולקבל החזר כספי מלא במקרה של תשלום מכס ומיסים.
הזמנת מוצר מחו"ל בהפרש של עשרות אחוזים ממחירו בארץ והתחלת להמתין לקבלתו מחול. מידי יום אלפי חבילות שמגיעות מחו"ל נעצרות לבדיקה עי רשות המכס והמיסים וגם החבילה שלך יכולה להיות ביניהן . חבילות עד 75$ בדר"כ פטורים מתשלום מיסים אך כבר נתקלנו במקרים בהם גובים על חבילות אלו 17% מע"מ . למוצרים מעל 75$ בדר"כ מתווספים מע"מ 17% ומיסי אם חלים בהתאם לסוג המוצר. שרות זולי במכס מאפשר לכם לקנות מחו"ל בראש שקט ולהבטיח שתשלמו את הסכום המופיע באתר ללא תשלומי מכס ומיסים נוספים, כך שאתם תרוויחו בכל מקרה.
מערכת זולי תזהה עבורכם סל קניות או מוצרים בהם מומלץ להשתמש בשירות. במקרים אלו תופיע בעמוד התשלום אפשרות לבחור בשירות זולי במכס מחיר השירות הוא כ 15% מערך העסקה בהתאם לסוג המוצר, אשר יתווספו למחיר הכולל של ההזמנה. ( בכל מקרה התשלום הוא נמוך יותר מהסכום שתשלם בפועל כך שהרווח הוא בטוח ) במקרה והחבילה הגיעה עם הודעת תשלום יש לשמור את המסמכים המפרטים את הסכומים ששילמת . שולחים אלינו את החשבוניות המפרטות את הסכום ששילמת ואת הקבלות בגינן דרך צור קשר באתר ומקבלים את כל הסכום ששולם עבור הוצאות מכס ומיסים על החבילה בחזרה . ללא צילום מסמכים קריא ומפורט לא נוכל לזכות אותך. את הזיכוי המלא עבור החשבוניות ששלחת אלינו תוכל לבחור לממש כזיכוי להמשך רכישות באתר או כזיכוי לכרטיס האשראי בו שילמת, הבחירה בידך.
שירות לקוחות בעברית
תשלום מאובטח
בכל כרטיס אשראי
שירות זולי במכס -
החזר על הוצאת מכס
נעים מאד - Zoly קונים בחול איביי בעברית

אם עד היום לא ידעת איך לקנות בחול, מעכשיו אתה פשוט לא צריך לדעת! זולי האתר העברי המוביל ברשת מוצרים ממיטב החנויות בחול במחירים המשתלמים ביותר. פשוט מוצאים, קונים ונהנים. והכל בעברית!
ליצירת קשר Support@zoly.co.il

מידע לגולש

איך מזמינים
כדאי לדעת
ראיתי קניתי
צור קשר
תקנון
כתובת למשלוח דואר :
זולי לקנות בחו"ל
ת.ד 4154 , מיקוד 7414003 , נס ציונה.